Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Oseredek - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

350 000 zł95 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Budynek mieszkalny do wykończenia w gminie Susiec Oseredek 116, gm. Susiec Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej miejscowości na Roztoczu w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Dorbozy

Dorbozy(Oseredek + 17 km)

399 000 zł270 m² 1 477,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom z zabudowaniami gospodarczymi na 81-arowej działce budowlanej Dorbozy 31, gm. Obsza Położenie i okolica: nieruchomość zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Hucisko

Hucisko(Oseredek + 14 km)

200 000 zł27 100 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: hucisko, gm. Krasnobród, powiat zamojski, woj. lubelskie Działka położona w centrum malowniczej miejscowości Hucisko gm. Krasnobród jest to atrakcyjna, korzystna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł575 m² 852,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:575 m²

Nowość! Tylko w biurze Północ Nieruchomości Zamość Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu wolnostojącego w Tomaszowie Lubelskim. Ta imponująca.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł26 600 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stara huta, gm. Krasnobród Działka leśna znajdująca w sąsiedztwie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Działka położona w kompleksie leśnym na pięknym , urokliwym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł59,11 m² 2 030,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,11m2 w centrum Cieszanowa - sercu Roztocza, składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc oraz korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 284 m² 109,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z rozpoczętą budową w malowniczej miejscowości na Roztoczu. Samsonówka , gm. Józefów Położenie i okolica: cicha, spokojna miejscowość na Roztoczu otoczona rozległymi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Potoczek

Potoczek(Oseredek + 19 km)

28 000 zł7 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: potoczek, gm. Adamów, powiat zamojski, woj. lubelskie. Opis: do sprzedaży przeznaczony udział wynoszący 1/2 w działce leśnej o ogólnej powierzchni 1,40 ha. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 395 m² 56,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano- rekreacyjna 1395 m2 w Osuchach Osuchy, gmina Łukowa Położenie i okolica: czysta ekologicznie okolica w sąsiedztwie malowniczych lasów Puszczy Solskiej.

Szczegóły ogłoszenia

134 000 zł1 289 m² 103,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością zabudowy w malowniczej miejscowości na Roztoczu. Samsonówka, gm. Józefów Położenie i okolica: cicha, spokojna miejscowość na Roztoczu otoczona rozległymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Józefów(Oseredek + 10 km)

455 000 zł134 m² 3 395,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż dom położony w Józefowie, powiat biłgorajski, woj. lubelskie Józefów ul. Bartoszewskiego Nieruchomość gruntowa (działki numer 50 i 52) zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Oseredek

Oseredek,lubelskie

170 000 zł100 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Dom wśród ciszy i drzew siedlisko na skraju lasu, oseredek gm. Susiec. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 60 arów, położona w malowniczej miejscowości Oseredek w gminie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij