Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Oseredek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący Oseredek

Oseredek,lubelskie

350 000 zł95 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Budynek mieszkalny do wykończenia w gminie Susiec Oseredek 116, gm. Susiec Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej miejscowości na Roztoczu w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Moniuszki

Tomaszów Lubelski(Oseredek + 19 km)

599 000 zł158 m² 3 791,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Dom wolnostojący, parter i I piętro plus piwnica naziemna. W piwnicy garaż, pomieszczenie gospodarcze i pralnia z łazienką; parter - kuchnia, sypialnia, salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zamch

Zamch(Oseredek + 16 km)

805 000 zł200 m² 4 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:27 000 m²

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość siedliskowa z dużą działką rolną Zamch, gmina Obsza, powiat biłgorajski Szukasz przestrzeni, spokoju i potencjału do różnych form działalności? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Aleksandrów

Aleksandrów(Oseredek + 20 km)

99 000 zł2 900 m² 34,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę z dostępem do wszystkich udogodnień, położona w spokojnej miejscowości! Aleksandrów Pierwszy, gm. Aleksandrów Położenie i okolica: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Zarzecze

Zarzecze(Oseredek + 25 km)

820 000 zł151,55 m² 5 410,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym projekt "wymarzony 11" Zarzecze k. Zamościa 126,4 m . Zarzecze, gm. Zamość, woj. lubelskie Opis nieruchomości: na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Dąbrowa Tomaszowska

Dąbrowa Tomaszowska(Oseredek + 19 km)

2 700 000 zł11 300 m² 238,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Dąbrowie Tomaszowskiej w atrakcyjnej lokalizacji. Położona bezpośrednio przy krajowej 17, tuż przy zjeździe na S17 na przedmieściach Tomaszowa Lubelskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Zamch

Zamch(Oseredek + 16 km)

98 000 zł2 404 m² 40,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Działka o pow. 2404 m2 w cichej i spokojnej miejscowości. Zamch, gm. Obsza Położenie i okolica: nieruchomość znajduje się w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Stanisławów

Stanisławów(Oseredek + 10 km)

139 000 zł5 146 m² 27,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

: lokalizacja: stanisławów, gm. Józefów, roztocze : W kilku słowach: dwie działki o łącznej powierzchni 5 146 mkw na Roztoczu słynącym z wyjątkowego krajobrazu, gęstych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Kosobudy

Kosobudy(Oseredek + 25 km)

399 000 zł13 600 m² 29,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka znajduje się w bardzo atrakcyjnej i spokojnej okolicy, jednocześnie z szybkim dostępem do miasta. Usytuowana jest blisko lokalnej drogi asfaltowej, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Płazów

Płazów(Oseredek + 15 km)

80 000 zł1 159 m² 69,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości: płazów, gm.: Narol ( Roztocze ) o powierzchni 1159 m2. Na działkę wydane są warunki zabudowy. Bezpośrednio przylega do gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Majdan Kasztelański

Majdan Kasztelański(Oseredek + 15 km)

65 000 zł8 929 m² 7,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój kawałek lasu w gminie Józefów! Majdan Kasztelański, gm.Józefów Działki: nr ewid. 166, 167 , obręb Majdan Kasztelański, zobacz mapę , łączna powierzchnia: 8929 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Oseredek

Oseredek,lubelskie

170 000 zł100 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Dom wśród ciszy i drzew siedlisko na skraju lasu, oseredek gm. Susiec. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 60 arów, położona w malowniczej miejscowości Oseredek w gminie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij